Opieka nad starszymi

starszy1Opieka nad Osobami Starszymi

Starych drzew się nie przesadza. Zdanie to każdy z nas słyszał nie raz. Jednak czasem stajemy przed dramatycznym wyborem, gdy nasi starzejący się bliscy z coraz większym trudem radzą sobie z codziennymi czynnościami, postępującą niedołężnością czy chorobą.

Czy muszę oddać mamę do domu starców? Czy jest prawdziwa alternatywa dla domu opieki? Czy jest sposób żebym nie musiał całkowicie zrezygnować z własnego życia a jednocześnie nie zjadły mnie wyrzuty sumienia? Te dramatyczne pytania zadaje sobie wielu z nas.
Na szczęście istnieje rozwiązanie. Nasza agencja opiekunek zapewnia fachową, sprawdzoną pomoc dla osób starszych, chorych, niedołężnych. Opiekę świadczymy w domu podopiecznego, dzięki czemu jest cały czas u siebie, czuje się szczęśliwy i spędza jesień życia w komforcie i domowym cieple.
Oferujemy wsparcie zarówno dla osób, które potrzebują opieki na kilka godzin dziennie jak i dla tych, którzy poszukują opieki całodobowej z zamieszkaniem razem z seniorem.
W przypadkach wymagających szczególnego traktowania zapewniamy wsparcie opiekunów medycznych z firmy Servitum sp. z o.o.

Brak możliwości komentowania