Opieka seniora pilnie

starszy2Opiekunka osoby starszej pilnie

Twój Rodzic właśnie zachorował i potrzebuje pomocy? Może po prostu z racji wieku musisz się nim codziennie opiekować? A właśnie musisz na dzień lub dwa wyjechać z domu.
Może zapewniłeś najbliższym opiekunkę, która z nimi mieszka? Jednak ona również potrzebuje trochę czasu dla siebie, musi wyjechać do swojej rodziny, załatwić sprawy w swojej miejscowości. Nie będzie jej przez tydzień a mama lub tata potrzebują stałej opieki?
Co zrobić prze te kilka dni? Wziąć końcówkę urlopu? Poświęcić miesiąc na znalezienie właściwej osoby, która przez tydzień będzie pełniła zastępstwo?
Jest prostszy sposób. Po prostu zadzwoń pod numer 533-336-789 i powiedz na jak długo i w jakim terminie potrzebujesz opiekunki. Zapewniamy sprawdzonych opiekunów do osób starszych, chorych i niepełnosprawnych, którzy przyjdą nawet jednorazowo na kilka godzin. Jeżeli będziesz potrzebować mogą przyjść na dyżur nocny czy odciążyć Cię na weekend.
Zapewniamy opiekunki również w nagłych wypadkach, gdy coś nieprzewidzianego spowodowało, że opieka potrzebna będzie w bardzo krótkim czasie.
Po Twoim telefonie i określeniu potrzeb uruchamiamy natychmiastową rekrutację wśród wcześniej sprawdzonych opiekunów.

W ciągu 3 godzin zdzwonimy do Ciebie z konkretną propozycją. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy w stanie pomóc. W przypadkach wyjątkowej ilości zleceń i braku możliwości zapewnienia opieki informujemy o tej sytuacji w ciągu 2 godzin.

Brak możliwości komentowania